Jesteśmy profesjonalną firmą, świadczącą usługi w zakresie międzynarodowego przewozu osób i paczek.

Busem do Niemiec, Holandii czy Belgii to wygodny i bezpieczny sposób na podróżowanie. Firma nasz oferuje do transportu busy należycie przygotowane i zawsze posiadające ważne badania techniczne oraz certyfikaty wymagane na zachodzie Europy.

Nasze usługi transportowe realizujemy zgodnie z systemem Door-to-Door, zapewniając tym samym naszym Klientom maksymalny komfort podróżowania i oszczędność czasu. Dbamy aby nasi pasażerowie w sposób bezpieczny i na czas dotarli do celu.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców, doskonale znających trasy. Staramy się aby podczas podróży panowała miła i przyjazna atmosfera.

Komfort i bezpieczeństwo pasażerów to nasz priorytet, dlatego do naszej floty zaliczają się tylko samochody wyprodukowane po 2011 roku. Oferujemy Państwu przewozy w klimatyzowanych i słynących z wygody oraz niezawodności busach serii Renault Trafic, samochody objęte są systemem monitorowania GPS co zwiększa bezpieczeństwo poprzez kontrolę przebiegu podróży. Model ten posiada miejsca przeznaczone do przewozu dziewięciu osób.

  • przewóz osób dla firm,
  • przewóz klientów indywidualnych,
  • przewóz grup zorganizowanych,
  • przewóz pracowników sezonowych.